Moje konto

O naszej misji

W projektach wnętrz, w których przoduje nowoczesność połączona z minimalizmem, brak jest oryginalności i stylu. Często powtarzające się wzorce powodują, że nasza łazienka czy kuchnia nie wyróżnia się zupełnie niczym od pozostałych. My wychodzimy temu problemowi naprzeciw. Coraz to więcej ludzi podczas urządzania wnętrz sięga po niecodzienne rozwiązania. Takim rozwiązaniem jest również oferowana przez nas wysokiej jakości armatura w stylu retro. Nawet w nowoczesnej łazience lub kuchni wystarczy jeden oryginalny dodatek, aby wyróżnić ją spośród innych i nadać jej charakteru. Nasza armatura świetnie wyróżnia się spośród innych, stale powtarzanych wzorców. Nie znajdziecie Państwo produktów które oferujemy w żadnym stacjonarnym sklepie. To gwarantuje oryginalność i czyni Państwa łazienkę czy kuchnię nieszablonową. Naszą misją jest, aby jak najwięcej wnętrz było ciekawych i oryginalnych z nutką powrotu do przeszłości.

O sklepie Armaret.pl

W sklepie Armaret.pl oferujemy wysokiej jakości armaturę w stylu retro, mniej lub bardziej nawiązującą wyglądem do dawnych lat. Znajdziecie Państwo tutaj baterie umywalkowe, baterie kuchenne, baterie wannowe, zestawy prysznicowe oraz wszelakie akcesoria łazienkowe, m.in: uchwyty na ręczniki, uchwyty na papier toaletowy, uchwyty na mydło i wiele wiele innych kolekcji stanowiących jedną całość. Unikalne wzornictwo naszych produktów powoduje, że każdy z Państwa znajdzie tutaj coś dla siebie. Produkty przez nas oferowane znajdą zastosowanie w stylowych łazienkach, jak również i tych nowoczesnych.

Stawiamy na bezpieczeństwo zakupów online.

Jesteśmy legalnie działającym sklepem internetowym z zarejestrowaną działalnością gospodarczą w Polsce (dane podane w zakładce "Regulamin sklepu"). Posiadamy czytelny i zgodny z polskim prawem Regulamin. Pracujemy na najnowszym i legalnym oprogramowaniu sklepu internetowego PRESTASHOP. Jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i używanych silników sklepów online na świecie. Pieczę sprawują nad nim profesjonaliści, a oprogramowanie jest cały czas aktualizowane i wspierane, dzięki czemu Państwa dane są w stu procentach bezpieczne. Dodatkowo nasz sklep posiada certyfikat SSL, który odpowiada za bezpieczne szyfrowanie połączeń i dodatkową ochronę Państwa danych. Płatności online obsługiwane są przez firmę PayU, lidera płatności internetowych w Polsce, gdzie chroni Państwa Program Ochrony Kupujących. Dzięki temu każda transakcja jest gwarancją jej realizacji lub po prostu zwrotu pieniędzy. Przesyłki nadawane są przez nas profesjonalną firmą kurierską ubezpieczone na pełną wartość wysyłanego przedmiotu.

Wszystkie te powyższe czynniki sprawiają, że zakupy w sklepie Armaret.pl są w pełni legalne i bezpieczne, a Państwo będą zadowoleni z każdej transakcji.

Zapraszamy do kontaktu i zakupów.